Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, 1960-tal, rosa färgställning med geometriskt mönster, signerad ML, 235x170 cm

Slitage, ytsmuts

395309

2016-07-12