Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 300 x 198 cm
Bruksslitage, fläckar, ställnis sliten frans
395313
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här