Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 300 x 198 cm

Bruksslitage, fläckar, ställnis sliten frans

395313

2016-07-12