Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1970-tal, förkromat böjt stålrör, höjd ca 102 cm

Smärre slitage

395314

2016-07-11