Beduinhalsband ring och hängsmycke silver

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALSBAND, 2 st, RING, HÄNGSMYCKE, silver, 1900-tal, orientaliska, delvis med stenar, pinglor, vikt ca 490 g

Skador

395319

2016-07-13