Epåletter England 1800-tal

Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal
Epåletter England 1800-tal

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EPÅLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, England, märkta Matthews / Compy/ Portsmouth, längd ca 18 cm

Smärre slitage

395326

2016-07-11