Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EPÅLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, England, märkta Matthews / Compy/ Portsmouth, längd ca 18 cm
Smärre slitage
395326
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här