Max Usadel oljemålning

Max Usadel oljemålning
Max Usadel oljemålning
Max Usadel oljemålning
Max Usadel oljemålning
Max Usadel oljemålning
Max Usadel oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX USADEL (1880-1950), solnedgång vid kusten, signerad Max Usadel Capri 1913, olja på duk, ca 65 x 116 cm

395332

2016-07-11