Stolar teak

Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1950-tal, möjligen Danmark, teak med klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

395336

2016-07-11