Stolar Danmark

Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark
Stolar Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2+2 st, 1950-tal, troligen Danmark, valnöt respektive bok, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol blekt

395338

2016-07-11