Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2+2 st, 1950-tal, troligen Danmark, valnöt respektive bok, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, en stol blekt
395338
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här