Plåtskåp

Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp
Plåtskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, två dörrar, invändigt med fyra hyllplan, höjd ca 187, 36x69,5 cm, nyckel finns.

Slitage och rost

395345

2016-07-11