Severin Nilson

Severin Nilson
Severin Nilson
Severin Nilson
Severin Nilson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 19x17 cm

395346

2016-07-11