Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 19x17 cm
395346
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här