Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1800-tal): Grötgubbe, otydligt signerad, olja på duk, ca 29x24 cm

395348

2016-07-11