Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): Bergslandskap, signerad Olof Hermelin 1867, olja på duk, 72x110 cm.
395349
2016-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här