Olof Hermelin

Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin
Olof Hermelin

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Bergslandskap, signerad Olof Hermelin 1867, olja på duk, 72x110 cm.

395349

2016-08-17