Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, England, fanérad med mahogny, höjd ca 65, diameter ca 69 cm

Slitage

395352

2016-07-11