Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, Louis XVI, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

395353

2016-07-11