Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, Louis XVI, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Slitage
395353
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här