Björn Jonsson grafiska blad

Björn Jonsson grafiska blad
Björn Jonsson grafiska blad
Björn Jonsson grafiska blad
Björn Jonsson grafiska blad

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN JONSSON (1903-1991): (8) Stadsmotiv, signerade Björn Jonsson, litografier, vardera 15,5x10, samramade

395356

2016-07-11