Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN JONSSON (1903-1991): (8) Stadsmotiv, signerade Björn Jonsson, litografier, vardera 15,5x10, samramade
395356
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här