Lena A Linderholm färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947):(2), katt och lavendelskörd, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, EA, 30x20 resp 23,5x16,5 cm

395365

2016-07-11