Lena Linderholm färglitografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): (2) stilleben, signerade, färglitografier, en EA en 18/190, mått ca 24x17, 13x10 cm

395366

2016-07-11