Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Song of Songs Solomon: The Beloved Feeds Among the Lilies, 1971, signerad och numrerad 68/2o0, färgetsning på japanpapper, bladstorlek 66,5x51,5 cm, bildmått 40,5x25 cm, blindstämpel Leon Amiel
Litteratur: Michler/Löpsinger 477

395384

2016-07-12