Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BROSCHER, 6 st., 18 k guld, bl a filigrandekor, fasettslipade granater och orientpärlor, delvis 1800-tal, total vikt ca 13 g
Bucklor, en brosch med tennlödning
395385
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här