Broscher 18 k guld

Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld
Broscher 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCHER, 6 st., 18 k guld, bl a filigrandekor, fasettslipade granater och orientpärlor, delvis 1800-tal, total vikt ca 13 g

Bucklor, en brosch med tennlödning

395385

2016-07-14