Berlocker guld

Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld
Berlocker guld

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm

Stenar med hack och skador

395389

2016-07-14