Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm
Stenar med hack och skador
395389
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här