Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
RING, 18 k guld, fasettslipad safir, 16 smådiamanter med briljant-, åttkant- och gammalslipning, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 16 g
Stenar med hack, repor och skador
395390
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här