Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

RING, 18 k guld, fasettslipad safir, 16 smådiamanter med briljant-, åttkant- och gammalslipning, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 16 g

Stenar med hack, repor och skador

395390

2016-07-14