Ring 18 k guld
Closed
2016-07-14
395390
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 3 500 SEK |
RING, 18 k guld, fasettslipad safir, 16 smådiamanter med briljant-, åttkant- och gammalslipning, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 16 g
Stenar med hack, repor och skador