Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, senempire, mahognyfanér, skuren dekor, sitthöjd 46 cm

skador och lagningar

395397

2016-07-12