Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, senempire, mahognyfanér, skuren dekor, sitthöjd 46 cm
skador och lagningar
395397
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här