Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanerade i mahogny, sitthöjd 48 cm

skador och lagningar

395398

2016-07-12