Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanerade i mahogny, sitthöjd 48 cm
skador och lagningar
395398
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här