Bord i alrotsfanér

Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, med låda i sargen, fanérat med alrot, nyckelskylt i ben, höjd 72, 73x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

395403

2016-07-12