Vilstol 1970-tal

Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal
Vilstol 1970-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

VILSTOL, 1970-tal, lackerat stålrör, fällbar rygg, sitthöjd ca 42 cm

Armlän med vissa skador

395409

2016-07-12