Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
VILSTOL, 1970-tal, lackerat stålrör, fällbar rygg, sitthöjd ca 42 cm
Armlän med vissa skador
395409
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här