Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm
Visst slitage
395410
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här