Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm

Visst slitage

395410

2016-07-12