Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
INFRASOL, 1950-tal, bordsarmatur, lackerad plåt, höjd ca 30 cm
Smärre slitage
395411
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här