Infrasol

Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol
Infrasol

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

INFRASOL, 1950-tal, bordsarmatur, lackerad plåt, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

395411

2016-07-12