Bägare dosa silver

Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver
Bägare dosa silver

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, fantasistämplar, troligen Danmark omkring 1900, dekor av festonger och girlander, invändigt förgylld, DOSA, silver, Holland, genombruten dekor, bägarens höjd ca 9,5 cm, vikt ca 160 g

395415

2016-07-12