Bägare dosa silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, fantasistämplar, troligen Danmark omkring 1900, dekor av festonger och girlander, invändigt förgylld, DOSA, silver, Holland, genombruten dekor, bägarens höjd ca 9,5 cm, vikt ca 160 g
395415
2016-07-12