Isac Grünewald

Isac Grünewald
Isac Grünewald
Isac Grünewald
Isac Grünewald

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Plagen, I solstolen, signerad Grünewald i blyerts, litografi, bladmått, 39,5x49 cm, oramad

Reva i marginalen

395437

2016-07-12