Linn Fernström färglitografi

Linn Fernström färglitografi
Linn Fernström färglitografi

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Blodkärl, signerad Linn Fernström, numrerad 233/450, offsetlitografi, ca 51,5 x 40 cm

395438

2016-07-12