Skrivbord med rullklaff

Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD med rullklaff, tidigt 1900-tal, betsad mahogny, 2 hurtsar med dold öppningsfunktion, överdel med inredning av lådor och fack, skinnklädd skiva, höjd 130, 162 x 88 cm

Bruksslitage, senare skinn, rullklaffens lås saknas

395439

2016-07-12