Skrivbord med rullklaff
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD med rullklaff, tidigt 1900-tal, betsad mahogny, 2 hurtsar med dold öppningsfunktion, överdel med inredning av lådor och fack, skinnklädd skiva, höjd 130, 162 x 88 cm
Bruksslitage, senare skinn, rullklaffens lås saknas
395439
2016-07-12