Figuringrupp Ludwigsburg

Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg
Figuringrupp Ludwigsburg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

FIGURINGRUPP, Ludwigsburg, porslin, 1800-tal, bemålad och förgylld, kvinna med amoriner, höjd 34 cm

395463

2016-07-12