Matskedar och kaffeskedar

Matskedar och kaffeskedar
Matskedar och kaffeskedar
Matskedar och kaffeskedar
Matskedar och kaffeskedar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 5 st, KAFFESKEDAR, 3 st, silver, 17/1800-tal, Arvid Floberg 1774, troligen Johan Lorenz Starin 1764, total vikt ca 269 g

Slitage, gravyrer, ägarstämplar

395465

2016-07-12