Olle Nyman oljemålning

Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Stilleben, signerad O Nyman, olja på duk, 20 x 33,5 cm

395469

2016-07-12