Skrivbordsstol skinnklädsel

Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel
Skrivbordsstol skinnklädsel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, grön djuphäftad klädsel, på hjul, sitthöjd ca 50 cm

bruksslitage

395470

2016-07-12