Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, grön djuphäftad klädsel, på hjul, sitthöjd ca 50 cm
bruksslitage
395470
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här