Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, fanérat i idegran, England, 1900-talets andra hälft, skiva i grön läderklädsel, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 76, 138x76 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, en nyckelbussning saknas

395472

2016-07-12