Skrivbord England
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, fanérat i idegran, England, 1900-talets andra hälft, skiva i grön läderklädsel, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 76, 138x76 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, en nyckelbussning saknas
395472
2016-07-12