Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976), "Kungsträdgården", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 59 x 54 cm
I målningen inlagt grus från Kungsträdgåren

395474

2016-07-12