Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
HARALD LINDBERG (1904-1976), "Kungsträdgården", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 59 x 54 cm
I målningen inlagt grus från Kungsträdgåren
395474
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här