Denise Grünstein för IKEA
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 448/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm
HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006
I originalemballage (ej öppnad)
395477
2016-07-12