Denise Grünstein för IKEA

Denise Grünstein för IKEA
Denise Grünstein för IKEA

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 448/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006

I originalemballage (ej öppnad)

395477

2016-07-12