Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, alm, 3 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 93, 92x46 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbortfall, sprickor, övre lås skadat
395478
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här