Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, alm, 3 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 93, 92x46 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall, sprickor, övre lås skadat

395478

2016-07-12