Charles Sjöholm Stockholm

Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Fiskafänge-Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 48x62 cm

395481

2016-07-12