Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Fiskafänge-Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 48x62 cm
395481
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här