Fasadur

Fasadur
Fasadur
Fasadur
Fasadur
Fasadur
Fasadur
Fasadur
Fasadur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter 65, höjd 97, djup 104 cm

Rostskador, funktion ej testad

395483

2016-07-12