Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter 65, höjd 97, djup 104 cm
Rostskador, funktion ej testad
395483
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här