Charles Sjöholm Stockholm

Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Drottninggatan - Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 57x40 cm

395484

2016-07-12