Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta vid Ven, signerad Rudberg, olja på duk, 72x74 cm
395488
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här