Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta vid Ven, signerad Rudberg, olja på duk, 72x74 cm

395488

2016-07-12