Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C HUGARD (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad C Hugard 1870, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 56 x 80 cm, (nr 236)

Mindre dukskada, retuscher, smärre ytskador

395497

2016-07-12