Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖLAKANMATTA, otydligt signerad, geometriskt mönster, 160x85 cm

Visst slitage

395498

2016-07-12