Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, senempire, 1800-tal, valnöt och mahognyfaner, höjd 260, 107x49 cm, nyckel finns
Ytslitage, lös del medföljer
395503
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här