Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, senempire, 1800-tal, valnöt och mahognyfaner, höjd 260, 107x49 cm, nyckel finns

Ytslitage, lös del medföljer

395503

2016-07-12