Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONA / STOMME, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, stomme i mässing, för fyra ljus, höjd ca 76 cm
Skador, lösa delar, skål saknas, lösa prismor medföljer
395504
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här