Bordsurnor Kina

Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina
Bordsurnor Kina

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSURNOR, 2 st., snarlika, Kina, 1900-tal, floral dekor med emaljfärger, höjd ca 44 cm

En urna med lagning upptill, nagg och slitage

395508

2016-07-12