Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
KNUT JANSON (1882-1966): (2), Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp. pannå, 19x24 resp.15x20 cm
395510
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här