Knut Janson oljemålningar

Knut Janson oljemålningar
Knut Janson oljemålningar
Knut Janson oljemålningar
Knut Janson oljemålningar
Knut Janson oljemålningar
Knut Janson oljemålningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): (2), Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp. pannå, 19x24 resp.15x20 cm

395510

2016-07-12