Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, a tergo signerad Pontus Carle, daterad -09, olja på duk, 80 x 100 cm

Färgbortfall, krackelyr

395513

2016-07-12